Кошик
481 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Умови доставки та оплати

Способи доставки

  • Укрпошта
  • Нова Пошта
  • Міжнародна відправлення

Способи оплати

  • Післяплата
  • Оплата на карту Приват Банку

Оформляючи замовлення, уважно ознайомтеся з описом товару, який бажаєте придбати у нас.

Наші правила:

- Замовлення формується до відправки в порядку черги оплат, що надійшли! Першими до відправлення готуються оплачені замовлення.

- Замовлення формується орієнтовно 1-4 робочі дні (терміни можуть бути змінені залежно від обсягів та завантаженості виконуваних робіт). Не оплачені замовлення зберігаються 4 дні, після чого анулюються.

- У дні знижок та перевантаження, замовлення формуються орієнтовно 2-7 робочих днів після оплати.

- Якщо ви хочете зробити індивідуальне замовлення, відправте мені на пошту креслення (картинку, фото) того, що ви хочете виготовити із зазначенням розміру виробу.

Трафарети власного виробництва, вимагають багато часу на ручне доведення при виготовленні, для цього потрібен додатковий час. Прошу враховувати це під час оформлення замовлень.

Зворотній зв'язок:

Наш магазин зобов'язується зв'язатися з клієнтом (для будь-яких уточнень, пояснень, доповнень тощо) протягом 1-2 днів встановлених робочим графіком. У телефонному режимі (для будь-яких уточнень, пояснень, доповнень і т.д.), ми передзвонимо клієнту за вказаним у замовленні ном.тел.. Якщо за цим номером дзвінок від нас не буде прийнятий, відхилений або телефон знаходиться не в зоні доступу мережі і т.д.), ми залишаємо за собою право повторно не передзвонювати клієнту. Якщо з вказаних вище причин ми не змогли додзвонитися Вам (клієнту), то для повторного дзвінка клієнт зобов'язується передзвонити нам самостійно.

Увага! Шановні клієнти – хочу загострити вашу увагу на наступному! При замовленні наданих мною товарів, особливо це насамперед стосується індивідуальних замовлень!!!!!!!!! Величезне прохання перш ніж замовити товар-виріб уважно вимірюйте та прорахуйте розмір ваших робіт до яких ви хочете застосувати мої товари. Оскільки в практиці відбуваються випадки, коли клієнти при індивідуальному замовленні (трафаретів) не обміркувавши свої дії, поспіхом хочуть швидко отримати "свій трафарет" (шаблон якого нам самі ж і надсилають і просять виготовити також, як на шаблоні в точності). Після отримання замовлення, усвідомлюють, що замовлений за їх розмірами (трафарет) не підходить до розміру виробу, до якого вони планували його застосовувати. Усвідомивши це, клієнт намагається через грубість і хамство, звинуваченнях у не професіоналізмі та безліччю інших способів до особистих образ, повернути товар, обміняти на інший товар або вимагає повернення грошей !!!!!!

На завершення хочемо сказати

1) величезне прохання при замовленні товарів дуже уважно враховуйте усі нюанси!

2) у ситуаціях подібних до цієї ми не несемо відповідальності за допущені клієнтами помилки!

3) Виходячи з таких же ситуацій як вище описана, хочемо сказати що в даних випадках повернення грошей, заміна товару або безкоштовна заміна з рубрики "ой мені б трохи менше, а то цей не підходить" або "я не змогла скласти заготовку для листівки - поверніть мені гроші" або "поміняйте, а то синій колір мені вже перестав подобатися - хочу зелений" НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ !!!!!!

P.S - Всім творчого успіху та будьте максимально уважні!!!!!!!!!!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner